Apps en software

Het einde is in zicht voor de ondersteuning op Windows XP [Infographic]

Met nog minder dan drie maanden te gaan, totdat  Microsoft officieel de ondersteuning voor Windows XP staakt, wordt het voor veel bedrijven nog kort dag om te starten met migreren. Vanaf 8 april zal Microsoft geen updates, patches en ondersteuning meer bieden aan het nog steeds enorm populaire besturingssysteem.

In de Infographic wordt duidelijk benadrukt dat er nog ruim 500 miljoen computers voorzien zijn van Windows XP, met alle ervaren van dien. Dit is ongeveer een-derde van alle computers ter wereld. Dit is niet vreemd, gezien het feit dat Windows XP het op één na meest gebruikte besturingssysteem ter wereld is.  De Infographic geeft een je een beeld van de huidige stand van Windows XP in de markt, maar ook wat een eventuele migratie naar Windows 7 kan opleveren.

Windows XP end of life [Infographic]

 

Redactie

De redactie van Tech365 zorgt iedere dag voor het laatste nieuws op het gebied van Tech, Lifestyle en Trends. Heb je een nieuwstip voor ons? Neem dan gerust contact op via redactie@tech365.nl

Gerelateerde berichten

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Back to top button